Lista produktów marki Cannaderm

CANNADERM jest czeska marka należy do Cannabis Pharmaderm. Firma specjalizuje się przede wszystkim w wytwarzaniu kosmetyków na bazie oleju z konopi. Początki firmy sięgają roku 1996 roku, kiedy to Jan Janovský (jej przyszły założyciel) dla swojej matki stworzył maść na bazie oleju z konopi, którą wyróżniało szybkość działania ta maść konopna wygoiła pooperacyjną bliznę. Jednak na pierwszy certyfikowany produkt trzeba było czekać aż do 2001 roku.

Kosmetyki Cannaderm tworzone są przede wszystkim z myślą o skórze problematycznej i trudnej w pielęgnacj takiej jak łuszczyca, egzema, AZS, alergia czy też trądzik 

Preparaty Cannaderm produkowane są według oryginalnej receptury, spełniają wszelkie normy zgodne z obowiązującymi w Czechach przepisami dotyczącymi produkcji certyfikowanych kosmetyków naturalnych, według których do produkcji kosmetyków używa się nasion tylko i wyłącznie odmian Cannabis Sativa ( konopi przemysłowej). Konopie tej odmiany zawierają śladowe ilości THC (mniej niż 0,2%) – dlatego też olej stosowany w kosmetykach Cannaderm nie wykazuje działania psychoaktywnego. Olej tłoczony jest na zimno, aby zachował wszystkie swoje najcenniejsze składniki.

Cannaderm od roku 2011 posiada certyfikat CPK - certyfikowane kosmetyki naturalne lub CPK bio co gwarantuje przyjazną dla środowiska produkcję oraz naturalne pochodzenie surowców wykorzystywanych do ich produkcji.

Aktywne filtry