Olejek konopny CBD- Balans 10ml

129,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Wysyłka za pośrednictwem Inpost kurier i paczkomaty

Zakupy odbierzesz u nas w sklepie:
ul. F. Ratajczaka 33
61-816 Poznań, Polska

Olejek konopny Balans pozwoli Ci na redukcję stresu i poprawi wydolność całego organizmu. Jego działanie opiera się na ważnych dla naszego ciała składnikach roślinnych: Olej konopny, Coenzyme q 10 ubiquinol, Korzeń targanka, Betulina z kory brzozy oraz Dziurawiec. Podstawą efektów jakie zapewnia suplement Balans jest zrównoważenie pracy układu krwionośnego, hormonalnego oraz trawiennego. Gdy każdy z tych układów zacznie działać prawidłowo w Twoim organizmie pojawi się balans i harmonia, której obecnie brakuje u wielu z Nas.

Poznaj właściwości poszczególnych składników olejku konopnego Balans:

  1. Koenzym Q10 ( Ubichinol) – wspomaga pracę naszego ciała poprzez zapewnienie odpowiedniej energii we wszystkich komórkach w ciele. Zastanawiając się na co pomaga koenzym Q10 należy szczególną uwagę skupić na jego działaniu ochronnym i wzmacniającym mięsień sercowy i mięśnie szkieletowe.
  2. Korzeń targanka – Jeśli jeszcze nie wiesz na co stosować korzeń targanka już śpieszymy z pomocą. Targanek wykazuje właściwości wspierające wątrobę, układ nerwowy, a także układ krwionośny. Korzeń targanka posiada liczne składniki odżywcze, które są przydatne w diecie osób chorujących na cukrzycę i choroby serca.
  3. Betulina - Substancja, którą pozyskujemy z kory brzozy. Jest naturalnym remedium na stany zapalne i choroby wywołane wirusami. Betulina zyskała popularność dzięki zielarce znanej jako Święta Hildegarda. Składnik ten wykorzystuje się również w celach zablokowania migracji niektórych typów komórek w naszym ciele chroniąc organizm przed dalszymi infekcjami.
  4. Dziurawiec - Roślina znana również pod nazwą Hypericum perforatum to roślina, która zawiera w sobie dużą zawartość hiperforyny. Hiperforyna odpowiada za równowagę emocjonalną, a w połączeniu z olejkiem konopnym również hormonalną. Właściwości dziurawca, które zyskały wiele pozytywnych opinii to również poprawa jakości skóry i przede wszystkim skuteczne działanie antydepresyjne.
  5. Olej konopny – Zawiera cenne składniki odżywcze, wspiera pracę układu nerwowego i hormonalnego, przyczynia się do prawidłowej pracy układu trawiennego, a także działa kojąco zarówno na stany zapalne w organizmie jak i przewlekły niepokój.

Dla kogo suplement diety olejek konopny CBD Balans?

Jeśli czujesz, że jesteś przewlekle zmęczony, dokucza Ci rozdrażnienie i problemy z koncentracją, masz dolegliwości bólowe lub często łapiesz infekcję z pewnością warto zastanowić się nad wprowadzeniem balansu do swojej codziennej rutyny.

Skład: Olejek Balance 10 ml zawiera Minimum 1000 mg fitosubstancji z konopi włóknistych z dozwoloną normą THC poniżej 0,2%, Coenzyme q 10 ubiquinol, Korzeń targanka, Bitulina z kory brzozy, Dziurawiec

Specyficzne numery

Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Rejestracja

Posiadasz już konto u nas?
Bezpieczne logowanie albo Resetuj hasło