ProActive Ashwagandha 120tabl. Na stres i zmęczenie

32,90 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Wysyłka za pośrednictwem Inpost kurier i paczkomaty

Zakupy odbierzesz u nas w sklepie:
ul. F. Ratajczaka 33
61-816 Poznań, Polska

Suplement diety ProActive Ashwagandha zawiera w składzie ekstrakt roślinny Withania somnifera 450 mg  w tym witanolidy 1mg w 1 tabletce.

Opakowanie zawiera 120 tabletek.

Zalecana porcja dzienna to 2 tabletki.

 

Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. 

 

Zawarte tu informacje i porady, w tym dotyczące suplementacji, nie powinny być traktowane jako porady medyczne, a w razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych – nie zastąpią wizyty u lekarza. Przed zastosowaniem suplementacji, szczególnie jeśli stosujesz leki przepisywane na receptę, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, ponieważ zawarte w suplementach substancje mogą wchodzić w reakcje z lekami. Mogą ponadto istnieć inne indywidualne przeciwwskazania do ich stosowania związane z przebytymi chorobami, stanem zdrowia, prowadzonym leczeniem i innymi czynnikami

 

Ciekawostki ze świata roślin:

Jak donosi Forbes: Roślina ashwagandha ( czyt. aszwaganda ) posiada przynajmniej 7 korzyści popartych badaniami naukowymi. Jest to zatem zioło, którego suplementacja ma prawo pojawić się wśród rankingów najskuteczniejszych preparatów medycyny naturalnej, które mają pozytywny wpływ na zdrowie. Wśród najważniejszych właściwości Ashwagandhy znajdziemy:

  • działanie uspokajające i antydepresyjne 
  • działanie zwiększające siłę osłabionych mięśni
  • działanie korzystnie wpływające na poziom cukru we krwi 
  • poprawę libido zarówno u kobiet jak i mężczyzn 
  • poprawę pamięci i koncentracji 
  • działanie wspierające pracę serca Witania ospała to roślina, która wytwarza związki znane jako adaptogeny.
Czym są adaptogeny?

Adaptogenami nazywamy zioła i inne rośliny, które zapewniają organizmowi przywrócenie równowagi psychicznej i fizycznej. Niektóre z nich uważane są za skuteczne afrodyzjaki. W przypadku witani ospałej wspierany jest, także cały układ hormonalny.

Jednym z najlepiej zbadanych zastosowań ashwagandhy jest zmniejszanie stresu i niepokoju. Kilka badań wykazało, że składniki aktywne tej rośliny mogą obniżyć poziom kortyzolu, hormonu stresu i poprawić subiektywne pomiary stresu i niepokoju. Przegląd systematyczny z 2019 roku i metaanaliza 12 randomizowanych badań kontrolowanych wykazały, że suplementacja ashwagandhy doprowadziła do znacznego zmniejszenia lęku i stresu zarówno u osób zdrowych, jak i tych z klinicznymi zaburzeniami lękowymi. ( https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3573577/ )

Specyficzne numery

Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Rejestracja

Posiadasz już konto u nas?
Bezpieczne logowanie albo Resetuj hasło