Yerba mate z konopiami - Bio Organic Yogamate 400 gram

28,90 zł
Brutto

Konopne Yerba Mate w naszym sklepie są  legalne, zawartość THC nie przekracza 0,2%.

Ilość

Yogamate powstała w celu osiągnięcia równowagi pomiędzy energetyzującym efektem Yerba Mate a kojącym działaniem ziół, których działanie nawiązuje do korzyści z uprawiania Yogi.

W składzie tej niesamowitej i aromatycznej mieszanki yerba mate z konopiami znajdziemy:

  • yerba mate BIO 92%,
  • BIO korzeń łopianu,
  • BIO owoc tarniny 2%,
  • BIO czystek,
  • mąkę konopną BIO,
  • a także naturalne aromaty.

Wybierając tę konkretną wersję yerby otrzymujesz napar, którego składniki pochodzą wyłącznie z organicznych, naturalnych siedlisk. Dzięki temu nie tylko dbamy o naszą planetę, ale także otrzymujemy aromat ziół, którego nie da się uzyskać w hodowlach nieorganicznych. Yogamate została okrzyknięta najlepszą szamańską mieszanką ziół, która doda Ci witalności i jasności umysłu. Ten rodzaj yerby możesz zalewać wielokrotnie, a co ciekawsze najlepsze efekty pobudzające otrzymasz przy 3 i 4 zalaniu naparu.

Yogamate ma duże i mięsiste liście ilex paraguariensis, suszone jedynie gorącym powietrzem. Susz ten posiada piękną, zieloną barwę i niesamowicie kuszący zapach.

Użyta w mieszance mąka konopna nie tylko niweluje gorzki aromat, ale także dostarcza organizmowi cennych składników odżywczych, które wspierają prawidłową pracę układu nerwowego i trawiennego.

Czystek odpowiada za działanie wzmacniające, a także antyalergiczne. Regularne picie naparów z czystkiem pomaga oczyścić organizm z nadmiaru metali ciężkich, dzięki czemu zadba również o kondycje naszego organizmu, wpływając na lepsza pracę mózgu. Korzeń łopianu wspiera prawidłową pracę serca, zwiększając jego wydolność.

Odwary z korzenia łopianu wykorzystywano również w leczeniu cukrzycy czy poprawy jakości skóry i włosów. Owoc tarniny w połączeniu z ilex paraguariensis jest stosowany przez współczesną fitoterapię. Właściwości tarniny to przede wszystkim działanie rozkurczające, odmładzające, dzięki dużej zawartości antyoksydantów, a także reguluje ciśnienie krwi.

Mieszanka Yogamate z konopiami Yerba to produkt, który spełni oczekiwania osób ambitnych, potrzebujących motywacji i energii do swoich codziennych wyzwań. Posiada bogaty aromat i wartościowy pakiet efektów terapeutycznych. Jej smak na długo pozostaje w pamięci i sprawia, że z chęcią sięgamy po nią ponownie.

200 Przedmioty

Specyficzne numery

Brak opinii

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Rejestracja

Posiadasz już konto u nas?
Bezpieczne logowanie albo Resetuj hasło