Susz konopny Marysieńka 100% - 10g + 50% gratis

Susz konopny Marysieńka 100% - 10g + 50% gratis

18,90 zł
Brutto

CBD w naszym sklepie są  legalne, zawartość THC nie przekracza 0,2%.

Herbata z nasion konopi

Ilość

Według badań regularne spożywanie niektórych herbat zmniejsza uwalnianie „hormonu stresu” kortyzolu w sytuacjach stresowych, co skutkuje subiektywnym odczuciem mniejszego napięcia i nerwowości.

Gorący napój może zredukować poziom stresu, napełniając Cię energią na cały dzień. Czasami stres, któremu towarzyszy lęk, może mieć negatywny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne, dlatego warto na chwilę się zatrzymać, nawet na 5 minut usiąść wygodnie w fotelu zamknąć oczy i zrelaksować się ze swoją ulubioną herbatą bądź naparem ziołowym. Kwiaty konopii zawierają też wszystkie mikro i makroelementy, bardzo podobnie jak zielona herbata.

Miłośnicy herbaty i gorących napojów od dawna znają napar z konopi Marysieńka , który wyróżnia najwyższą jakością, klarownością oraz wyjątkowym smakiem. Herbaty firmy Dobre konopie zawdzięczają swoją najwyższą jakość zbiorom ręcznym. Kubek tego naparu konopnego zapewni Ci chwile prawdziwej przyjemności! Herbata konopna Marysieńka to produkt w 100% uprawiany na polskich ziemiach.

Sposób przygotowania: Umieścić susz w naczyniu 250 ml, zalać wodą w temp. 85 °C i przykryć. Parzyć od 1 do 3 minut.

200 Przedmioty

Specyficzne numery

Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Rejestracja

Posiadasz już konto u nas?
Bezpieczne logowanie albo Resetuj hasło