Zapachy z konopi

Aktywne filtry

Zapachy z konopi to świetna propozycja dla osób lubiących otaczać się naturalnymi, ale wyrazistymi aromatami. Jednym z hitów naszej oferty są damskie lub męskie perfumy z akcentem konopnym – w tego typu kompozycjach zapachowych dominują kwiatowe bądź owocowe nuty przełamane m.in. piżmem, imbirem czy drewnem cedrowym. Konopie uzupełniają bukiet i sprawiają, że trudno przejść obok niego obojętnie. Z innych kosmetyków zapachowych polecamy także dezodoranty oraz wody toaletowe. Z kolei osobom szukającym chemii domowej możemy zaproponować konopne kapsułki do prania.

Zapachowe świece konopne

Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują również świece konopne, pomagające stworzyć w domu przytulną, kameralną atmosferę. Szczególnej uwadze polecamy świeczki świąteczne, które roztaczają przyjemny zapach pierników lub cytrusów. Jeśli chcesz się zrelaksować, wieczorem zaparz herbatkę konopną i wypij ją przy zapalonej świeczce – olejki eteryczne pomogą Ci się odprężyć i wyciszyć.

Natomiast na spotkanie we dwoje wybierz konopną świeczkę do masażu o uspokajającym, cynamonowo-pomarańczowym aromacie. Pamiętaj, że do kontaktu ze skórą nadają się wyłącznie specjalne świece, charakteryzujące się naturalnym składem i niską temperaturą topnienia – wosk z takiej świeczki nie uczuli i nie poparzy skóry, ale łagodnie ją nawilży i rozgrzeje.