zapalniczki z motywem konopi

Aktywne filtry

Sklep konopny Poznań wyróżnia się na tle konkurencji dużym wyborem akcesoriów z konopi, gdzie klient znajdzie między innymi odpowiednią zapalniczkę dla siebie lub na prezent z modnym ostatnio motywem liścia konopi. Posiadamy duży wybór marek jak zapalniczki Clipper czy Zippo , oraz wiele więcej modeli.

Jaka zapalniczka do jonta CBD, suszu CBD, lufki ?

Miłośnicy suszu konopnego CBD powinni zdecydowanie zrezygnować z zapalniczek benzynowych - w ogóle nie nadają się do zioła konopi, Zapach benzyny będzie mieć negatywny wpływ na smak jonta CBD, fajki lub lufki, a tym samym znacznie osłabiłby przyjemność palenia . Popularne zapałki nie są również zalecane do zapalania suszu CBD. Jeśli palacz zioła konopi zbyt wcześnie zbliży zapałkę do lufki czy blanta pojawi się nieprzyjemny zapach siarki.

Najlepszym wyborem będzie zapalniczka gazowa - jest ona idealna do zapalenia suszu z konopi. Generuje dużo ciepła. sprawdzi się tak samo jako zapalniczka do waporyzatora .W ten sposób spalane zioło natychmiast uzyskuje odpowiednią temperaturę palenia i to bez dziwnych posmaków psujących chwilę relaksu i sprawiają, że przyjemność palenia jest naprawdę pełna.

Zapalniczki plastikowe - gazowe gdy tylko się opróżnią, można je bez problemu wyrzucić wraz z pozostałymi odpadami. Jeśli nie chcesz tak często kupować i wyrzucać zapalniczki, można również w sklepie konopnym Poznań kupić zapalniczkę, którą da się uzupełnić.