Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
ActivLab Curcuma Kurkuma +...
  • Obecnie brak na stanie

ActivLab Curcuma Kurkuma +...

Suplement diety ActivLab Curcuma zawiera skoncentrowany ekstrakt z kurkumy i ekstrakt z pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny. Piperyna jest ważnym związkiem chemicznym znajdującym się w owocach czarnego pieprzu. Natomiast jedna kapsułka suplementu dostarcza 500 mg ekstraktu odpowiadającego aż 5 g kurkumy! Porcja dzienna - 1 kapsułka: Ekstrakt z kurkumy 500 mg Piperyna 5 mg Składniki: Ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa) 10:1, ekstrakt z pieprzu czarnego (Piper nigrum) 95% piperyny, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, kapsułka (żelatyna, barwnik - dwutlenek tytanu). Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Ciekawostki ze świata roślin Alkaloid piperydowy został wyizolowany przez Hansa Christiana Oersteda po raz pierwszy w 1819 roku. Piperyna zwiększa przyswajalność kurkuminy z przewodu pokarmowego. Kurkuma jest uważana za jedną z najzdrowszych przypraw na świecie. Używana i doceniana od wieków nie tylko w kuchni, ale również w medycynie ajurwedyjskiej i chińskiej. Głównym,  a zarazem najceniejszym aktywnym składnikiem kurkumy jest kurkumina. Posiadająca przeciwutleniacz polifenolowy w kłączu ostryżu wynoszący od 0.5 do 5%. Związek ten ma silne właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne są wykorzystywane najczęściej w medycynie. Kurkuma jest również źródłem witamin z grupy B jak: B1, B2, B3, B6, B9 , witamin E i K. Minerały w jakie jest bogata kurkumina to: wapń,potas, żelazo,mangan, magnez, sód, miedź, fosfor oraz cynk. Kłącza kurkumy znane są ze swojego korzystnego wpływu na ludzki organizm, które pomagają utrzymać zdrowie płuc i górnych dróg oddechowych. Dodatkowo kurkuma zapobiega gromadzeniu się zbędnych tłuszczów i ułatwia ich usuwanie z wątroby. Ma silne właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne. Ponieważ kurkumina posiada cechy wskazujące na jej właściwości przeciwnowotworowe podjęto szereg badań mających za zadanie udowodnić specyfikę jej działania. Dzięki platformie pubmed, na której lekarze, naukowcy i cenieni chemicy udostępniają wyniki swoich najważniejszych badań wiemy już, że ekstrakt z kurkumy:  Sam lub w połączeniu z innymi środkami, może stanowić skuteczny i naturalny lek w terapii wpierania walki z nowotworem. (https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31590362/ )  Sam lub w połączeniu z Zn, witaminą D, witamina C, może skutecznie zwiększyć odporność organizmu w walce z chorobą jaką jest Covid19 (https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33117359/ )  sam lub w połączeniu z innymi środkami może pomóc osobom dotkniętym AZS lub takimi chorobami skóry jak łuszczyca . (https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31509968/) "Poznaj naprawdę silne działanie przeciwzapalne, oczyszczające wątrobę, poprawiające funkcjonowanie mózgu"
Cena 38,90 zł

Lista produktów producenta Activlab Pharma

W codziennej diecie możemy zadbać o dostarczenie przez pożywienie większości witamin i minerałów. Jednak zdarza się, że zakupione produkty lub obróbka termiczna żywności i wiele innych czynników wpływa na to,że nie jesteśmy w stanie zapewnić sobie odpowiedniej rekomendowanej ilości witamin każdego dnia, aby móc się cieszyć zdrowiem przez długie lata.Dlatego polska firma ActivLab stworzyła suplementy diety, które działają zamykając witaminy w kapsułkach o odpowiednich proporcjach z gwarancją z substancji czynnej w suplemencie ActivLab to przebadane suplementy diety.

Suplementy, które warto brać

Brak dostarczania codziennej porcji witamin może zaburzyć naszą percepcję, aktywność i zdrowie, dlatego w razie ubogiej diety czy choroby warto suplementować dodatkowe witaminy. I w taki sposób zaopiekowała się nami firma ActivLab, która znajduje się w naszym sklepie konopnym w Poznaniu.

Z przyjemnością sięgamy po ich produkty, ponieważ wspieramy Polskie marki dbające o jakość swoich produktów. W naszej ofercie znajdziecie suplementy, które warto brać i nasze ulubione suplementy, z których korzystamy na co dzień. Podpowiadamy jakie witaminy brać na co dzień.

Rejestracja

Posiadasz już konto u nas?
Bezpieczne logowanie albo Resetuj hasło